Hakkımızda

Doğaner Makine;

1990 yılı itibari ile hidrolik-pnömatik presler, kesme - sıvama kalıpları ve yedek parça imalatı ile işe başlamış; güven, dürüstlük, kalite ve müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiş, artan iş taleplerine yatırım ile cevap vermeyi bilmiştir.

Firmamız;

AG-OG elektrik pano sektörünün ihtiyaç duyduğu bakır bara kesme, bükme ve delme işlemlerini bir düzlem üzerinde gerçekleştiren makine imalatı ile sektörde tercih edilen ve aranan bir marka olmuştur.

Müşteri memnuniyetini terk etmemiş, sektörden aldığı cesaretle PLC destekli bakır işleme makinesi, ray kesme aparatları, kare, dikdörtgen ve yuvarlak (PG Serisi) panç takımları imalatını, kablo kanalı kesme aparatları ve yenilikçi yapısı ile ürün yelpazesini geliştirmiştir.

Bakır kesme, bükme ve delme makinesini bölerek aparat haline getirmiştir. Elektrik ihtiyacı olmadan rahat, kolay ve seyyar kullanım imkanı verip, makine yerine isteğe göre kesme, bükme veya delme aparatı seçeneği sunması imalatçıya ekonomik kazanç sağlatmıştır.

Doğaner Makine uzman kadrosu ile kesme-sıvama kalıpları ve hidrolik-pnömatik otomasyon pres imalatı işlerine devam ederek kazandığı tecrübesini siz sayın müşterileri ile paylaşıp büyümeye devam edecektir.